Penzion Krásná 

 

    – rodinný penzion se nachází v klidném prostředí Jizerských hor, na kraji lesa v obci Krásná, která byla sídlem známého ranhojiče Eleazara Kittla, zvaného Faust Jizerských hor. Pod známým vrchem s rozhlednou „Černá studnice“, nabízíme hromadným pobytům nad 20 osob celoroční služby. Provozujeme dětské pobyt již od roku 1995.

   Penzion 9 pokojů s vlastním soc. zařízením. U penzionu je hřiště a vyhřívaný bazén 4 x 8m., trampolína, dětská lanovka, pískoviště. V ceně pobytu je k dispozici tělocvična ( 15m x 12m ) cca 800m od penzionu. Další možnost koupání je na blízkém koupališti.  Místo je celoročně vhodné pro turistiku a výlety do blízkého okolí. Z této oázy klidu je pouhých 6 km do města Jablonce n.N., 17 km do Liberce, 7 km do Smržovky, 8km do Železného Brodu.   

  Dětský hromadný pobyt začíná obědem a končí snídaní ( po domluvě možno změnit ). Po obědě umožníme přístup na pokoje. Při pobytu školy v přírodě necháváme vždy penzion k dispozici pouze jedné třídě, nikoho dalšího nepřibíráme. Lékařské ošetření dětí máme zajištěno u Dr. Lejskové ve Zdravotním středisku Pěnčín, popř. vezeme děti na pohotovost do nemocnice v Jablonci n.N.